Notikumi Gulbenes prāvesta iecirknī 2020.g. jūnijā

1. 2020.g. jūnijā17.jūnijā Gulbenes iecirkņa prāvests plāno apmeklēt  LELB virsvaldes sēdi klātienē, Rīgā .
  2. Uz prāvesta iecirkni no Baznīcas atkārtoti ir piegādāti roku dezinfekcijas līdzekļi, līdzekļi grīdu un virsmu dezinfekcijai tiks piegādāti nedaudz vēlāk.

Kunga Jēzus Kristus žēlastība, Dieva mīlestība un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar mums visiem.

Gulbenes iecirkņa prāvests, Vilnis Sliņķis

2020.g. maijā

13.maijā, klātienē notika Daugavpils diecēzes kapitula sēdē Cesvainē. Tajā tika apstiprināts iesniegšanai Baznīcas kapitulam Daugavpils diecēzes mācītāju kalpošanas vietu (MKV) plāns. Tāpat tika apspriesta garīgā un saimnieciskā situācija prāvestu iecirkņos "Ārkārtas situācijas" apstākļos.
20.maijā attālināti notiks  LELB kapitula sēde.

2020.g. martā

1.     2020.gada 4.martā, plkst.19.00,Gulbenes  iecirkņa prāvests plāno apmeklēt Gulbenes ev. lut. draudzes padomes sapulci.

2.     2020.gada 11.martā, plkst.10.00,  Baznīcas virsvaldē, M. Pils ielā 6, Rīgā paredzēta mācītāju konference.

3.     2020.gada 18.martā, plkst.10.00, Gulbenes  iecirkņa prāvests plāno apmeklēt  LELB Virsvaldes sēdi.

4.     2020.gada 20.martā, plkst.10.00, Aizkraukles Kristus Spēka draudzes baznīcā paredzēta Daugavpils diecēzes jaunievēlēto prāvestu tikšanās.

5.     Uzmanību  draudžu priekšniekiem!!!  Finanšu un statistikas pārskatus sistēmā “draudzes.lv”,  bija  jāiesniedz līdz 1.martam.

Informācijai: 2020.gada 26.februārī Gulbenē notika Gulbenes iecirkņa konvents. Garīdznieki apsprieda kalpošanas vietu sadalījumu iecirknī, izmaiņas GASN atalgojuma sistēmā, kā arī pārrunāja citas aktualitātes. Ievada svētbrīdi vadīja Gulbenes draudzes mācītājs Ilgvars Matīss.

Informācijai:

6.marts plkst.18.00 un -7.marts, plkst.09.00,  Alūksnes draudzes Mācītājmājā (sīkāka informācija Alūksnes draudzes mājaslapā), viesojas Mācītājs Jānis Bitāns ar lekciju “ Kaisle un tikums”.

7.marts plkst. 13.00, Gulbenes draudzes baznīcā viesojas Lutera Akadēmijas pasniedzēja, VD speciāliste, Mg.theol., Laila Čakare ar lekciju “Bībeles  psalmu bagātība”

februārī

1.     2020.gada 8.februārī, plkst.10.00 Balvu ev.lut draudzē, notiks apvienotā Gulbenes, Balvu un Madonas iecirkņu sapulce. Uz sapulci aicināti draudžu priekšnieki. Gadījumā, ja kāds no sinodāļiem nevar ierasties, lūdzu pilnvarot pārstāvi.  Lūdzu attiekties pret to nopietni. Paldies par sapratni.

2.     2020.gada 19.februārī, prāvests V.Sliņķis piedalās LELB Baznīcas kapitula sēdē, Baznīcas virsvaldē, M. Pils ielā 6, Rīgā.

3.     2020.gada 26.februārī, plkst.10.00, Gulbenē, notiek Gulbenes prāvesta iecirkņa konvents.

4.     2020.gada 23.februārī,plkst.13.00, Apes Sv. Mateja draudzes baznīcā, dievkalpojuma laikā, mūsu diecēzes bīskaps Einārs Alpe ievedīs amatā iecirkņa prāvestu V.Sliņķi. Šajā brīdī būšu pateicīgs redzēt pārstāvjus no visām iecirkņa draudzēm. Paldies par Jūsu uzticību. Prāvests Vilnis Sliņķis

5.     Uzmanību  draudžu priekšniekiem!!!  Finanšu un statistikas pārskatus sistēmā “draudzes.lv”,  jāiesniedz līdz 1.martam.

Informācijai: 30.janvārī Gulbenes iecirkņa prāvests V.Sliņķis piedalījās Daugavpils Diecēzes kapitula sēdē, Cesvainē. Šo sēdi apmeklēja arī Baznīcas Virsvaldes sekretārs Romāns Ganiņš un īpašumu komisijas vadītājs mācītājs Arnis Bušs.

.